drukarnia Standruk
20-150 Lublin
ul. Rapackiego 25
tel. +48 81 740 25 35
fax +48 81 741 52 62

site underconstruction                   |  poleć nas znajomemu  |  wyślij e-mail

Od ponad 26 lat doskonalimy sztukę drukowania, zdobywamy doświadczenie i satysfakcję Klientów. Chcemy naszym Klientom dać to, czego w dzisiejszym, jakże konkurencyjnym świecie oczekują - możliwość atrakcyjnej i skutecznej prezentacji siebie.

Zapewniamy współpracę od projektu po druk. Dysponujemy kreatywnym zespołem projektowym. Łączymy sprawną organizację pracy z profesjonalnym zapleczem technicznym, zapewniając wysoką jakość druku i krótkie terminy realizacji zleceń. Ciągły proces modernizacji to nasze wyzwanie. Naszą dewizą jest być drukarnią nie największą, ale najlepszą.

Jako rzetelny i sprawdzony partner dajemy Klientom poczucie bezpieczeństwa.

Współpracujemy na stałe z wieloma lubelskimi i warszawskimi wydawnictwami, agencjami reklamowymi oraz z firmami różnych branż rynku krajowego i europejskiego.Drukarnia Standruk realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

DIFACE, projektowanie i tworzenie stron internetowych, profesjonalne prezentacje multimedialne, sklepy e-commerce i aplikacje internetowe, systemy zarządzania treścią CMS, serwery wirtualne i konta e-mail :: Lublin, Warszawa, Kraków, Rzeszów, Białystok, Kielce, Radom ::