drukarnia Standruk
20-150 Lublin
ul. Rapackiego 25
tel. +48 81 740 25 35
fax +48 81 741 52 62

                  |  poleć nas znajomemu  |  wyślij e-mailOd ponad 26 lat doskonalimy sztukę drukowania, zdobywamy doświadczenie i satysfakcję Klientów. Chcemy naszym Klientom dać to, czego w dzisiejszym, konkurencyjnym świecie oczekują - możliwość atrakcyjnej i skutecznej prezentacji siebie.

Zapewniamy współpracę od projektu po druk. Dysponujemy kreatywnym zespołem projektowym. Łączymy sprawną organizację pracy z profesjonalnym zapleczem technicznym, zapewniając wysoką jakość druku i krótkie terminy realizacji zleceń. Ciągły proces modernizacji to nasze wyzwanie. Naszą dewizą jest być drukarnią nie największą, ale najlepszą.

Jako rzetelny i sprawdzony partner dajemy Klientom poczucie bezpieczeństwa.

Współpracujemy na stałe z wieloma lubelskimi i warszawskimi wydawnictwami, agencjami reklamowymi oraz z firmami różnych branż rynku krajowego i europejskiego.Drukarnia Standruk realizuje projekt realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Wsparcie na finansowanie kapitału obrotowego w związku z pogorszeniem sytuacji przedsiębiorstwa w wyniku pandemii COVID-19.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Drukarnia Standruk Adam Król, ul. Rapackiego 25, 20-150 Lublin. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania i usunięcia. W sprawach związanych z administracją Państwa danych prosimy o kontakt na numer telefonu (81) 740-25-35 lub poprzez wiadomość mailową na adres info@standruk.com. Więcej informacji o naszej polityce prywatności znajdziecie Państwo na stronie http://www.standruk.com/polityka_prywatnosci.pdf

DIFACE, projektowanie i tworzenie stron internetowych, profesjonalne prezentacje multimedialne, sklepy e-commerce i aplikacje internetowe, systemy zarządzania treścią CMS, serwery wirtualne i konta e-mail :: Lublin, Warszawa, Kraków, Rzeszów, Białystok, Kielce, Radom ::