drukarnia Standruk
20-150 Lublin
ul. Rapackiego 25
tel. +48 81 740 25 35
fax +48 81 741 52 62

                  |  poleć nas znajomemu  |  wyślij e-mailZapewniamy kompleksową obsługę poligraficzną. Służymy pomocą od rozpoczęcia do zakończenia zlecenia. Doradzimy w kwestii doboru materiałów i potrzebnych technik produkcji.

Stworzymy atrakcyjny projekt graficzny wg Państwa wskazówek. Rzetelnie przygotujemy skład komputerowy i naświetlenia. Oferujemy pełnokolorowy druk offsetowy na dowolnym rodzaju papieru i kartonu. Dysponujemy pełnym zakresem usług introligatorskich w zakresie wykończenia druków: foliowanie (błyszczące i matowe), lakierowanie (UV, UV punktowe i offsetowe), oprawy (klejone, zeszytowe i twarde), falcowanie, bigowanie i sztancowanie.

Specjalizujemy się w druku czasopism, książek, broszur, katalogów, folderów, ulotek, plakatów, kalendarzy, teczek i innych akcydensów.

Realizujemy również druki trudne technicznie, wymagające wyspecjalizowanego sprzętu, kreatywności i wieloletniego doświadczenia.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Drukarnia Standruk Adam Król, ul. Rapackiego 25, 20-150 Lublin. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania i usunięcia. W sprawach związanych z administracją Państwa danych prosimy o kontakt na numer telefonu (81) 740-25-35 lub poprzez wiadomość mailową na adres info@standruk.com. Więcej informacji o naszej polityce prywatności znajdziecie Państwo na stronie http://www.standruk.com/polityka_prywatnosci.pdf

DIFACE, projektowanie i tworzenie stron internetowych, profesjonalne prezentacje multimedialne, sklepy e-commerce i aplikacje internetowe, systemy zarządzania treścią CMS, serwery wirtualne i konta e-mail :: Lublin, Warszawa, Kraków, Rzeszów, Białystok, Kielce, Radom ::